Sistemos

Įsilaužimo signalizacijos sistemos:

Užtikriname elektroninę įvairios paskirties ir sudėtingumo objektų apsaugą nuo neautorizuoto  personalo patekimo į teritoriją. Pradedant paprastomis apsaugos sistemomis (tokiomis kaip nedideli centriniai pultai, magnetiniai kontaktai, Infraraudonųjų spindulių detektoriai ir stiklo dūžio detektoriai) ir baigiant kompleksinėmis apsaugos priemonėmis su galimybe integruoti vaizdo stebėjimo sistemas, įeigos kontrolę, darbo laiko registraciją ir dar daugiau.

Partnerai: Siemens, UTC fire & security, SmartRoot, Tyco

Įeigos kontrolės sistemos:

Saugi ir patikima aplinka yra būtina vertingam inventoriui bei konfidencialiai informacijai. UAB SAUGA montuoja įeigos kontrolės sistemas, kurios renka įėjimo bei įšėjimo informaciją ir užtikrina teritorijos saugumą nuo neautorizuotų patekimų. Šios sistemos padeda kontroliuoti ir saugoti duomenis apie darbuotojus bei svečius.
Dėka išsaugotų duomenų galima planuoti darbų grafikus, administruoti personalą, darbo laiką, sąrankas bei kitą reikalingą informaciją. Mūsų kompleksinės kontrolės sistemos padės jums išspręsti saugos ir disciplinos problemas, taip pat automatizuoti personalo apskaitos sistemą.

Partneriai: SmartRoot, HID, Satel, UTC fire & security, Axiss

Gaisro aptikimo ir signalizavimo bei gesinimo sistemos:

Pagal užsakovo pageidavimus projektuojame ir įrengiame gaisro aptikimo ir signalizavimo bei gesinimo sistemas. Šios sistemos įspėja užsakovą ir  atitinkamas institucijas apie gaisro grėsmę. Galime pateikti labai didelę pasaulinio lygio kompanijų produktų gamą.

Partneriai: UTC fire & security, Siemens, Apollo, Tyco, LST

Vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistema:
Pagal užsakovo reiklavimus kokybei bei patikimumui UAB SAUGA  ekspertai gali pasiūlyti įvairaus sudėtingumo bei įvairių gamintojų įrangą. Paruošiame optimalų projektą, bei reguliariai prižiūrime įrengtas sistemas.

Naudodamiesi plačia vaizdo kamerų, skaitmeninių įrašymo įrenginių, vaizdo perdavimo įrangos gama, UAB SAUGA gali paruošti projektą, sumontuoti bei prižiūrėti ne tik mažas, bet ir dideles sistemas – tokias kaip prekybos centrai, pramoniniai pastatai, taip pat objektai, kuriems reikalingas aukštas apsaugos lygis.

Partneriai: Mobotix, Videor, Eneo, Samsung, Computar, Dallmeier, Pelco, Surveon, Avigilon